Datum: 29.10.2011

Vložil: Jaroslav krejsa

Titulek: atlleti a jejich šatna

Ad 03 – šatna pro atlety
Pane starosto,
opět mlžíte, atlety jsme spolu řešili již nejednou. Místo jakých si vymyšlených studií, které „umožní LAO užívat pro jeho potřeby určité prostory v předem stanoveném režimu“, začněte konečně jednat jako řádný hospodář. Domnívám se, že kdyby byla ze strany vedení města jen minimální ochota, tak by se našla jedna šatna pro atlety se sociálním zařízením na zimním stadioně nebo v jiné budově. Chcete-li skutečně pomoci atletům, tak pojďme spolu na zimní stadion a já Vám poradím.

Pane starosto, kdy vedení města konečně začne také něco dělat i pro jiné sportovce než jsou hokejisté, fotbalisté a „nový hit“ národní házená, protože jejich presidenti sedí s Vámi v radě města. Po výše uvedených zkušenostech slečně Blaškové asi nic jiného nezbude, než jít do voleb a podržet tu stranu, která jí slíbí sportoviště, jako teď např. p Klíma a umělé zasněžování.

Podívejte se do sousední Kadaně, jak pod vedením města veškerý sport POSTUPNĚ vzkvétá. Byla dokončena sportovní hala a teď se dokončuje umělá tráva pro fotbalisty. Je to jen a pouze o vedení města, které dokáže přesvědčit voliče. Je to, také o silném mandátu starosty. Kulhánek přesvědčivě vyhrál volby na rozdíl od Vás.

Pane starosto, víte o tom, že naši basketbalisté například musí jezdit hrát do Kadaně? Přitom i vy jste na začátku sedmdesátých let minulého století koketoval s tímto sportem.

Jsem s pozdravem a předem děkuji za odpověď
Bc. Jaroslav Krejsa - vítěz komunálních voleb 2010
Zastupitel za Volte Pravý Blok www.cibulka.net.

Ad 03 – odpověď p starosty na můj dotaz ohledně šatny
Poté, co jste řešil problémy HC, házené nebo fotbalu (nerealizovaná sbírka na míče), a kupodivu o Vaše služby nikdo nikdy nestál, uvedené kluby navzdory anebo právě proto fungují, řešíte lehkoatletický oddíl (dále jen LAO). Souhlasím s Vámi, že je frustrující, aby se trénující atleti a atletky převlékaly (správně „převlékali“) přímo na hřišti … a zpocení a špinavý (správně je „špinaví“) odkráčejí domů, ke světlým zítřkům. Proto již dříve, než jste se tohoto problému vnořil, proběhla a dále probíhají jednání se zástupci LAO s cílem vyřešit Vámi popisovaný stav. Existuje totiž studie, která umožní LAO užívat pro jeho potřeby určité prostory v předem stanoveném režimu, a to jinde, než navrhujete Vy.
Z tohoto vyplývá, že i přes pro mne vypjatou dobu, se touto záležitostí zabývám a pouze Vám jako potřebnému zasílám zprávu, jak jinak než otevřenou.
Je-li tomu tak, že naše Tělovýchovná jednota nemá vlastní webové stránky ani e-mailovou adresu, sdílím Váš údiv.

Přidat nový příspěvek