Kniha návštěv

Datum: 21.10.2012

Vložil: Míra

Titulek: závody_poděkování

Zasílám poděkování za atletickou přípravku Kadaň. Závody se vám moc povedly a takovou účast ještě nepamatuji...
M. Řehák

Datum: 22.10.2012

Vložil: Veronika

Titulek: Re: závody_poděkování

Děkuji. Jsem ráda, že se líbilo. :) 367 startujících je neskutečné číslo.

Datum: 21.10.2012

Vložil: Ivana Sekyrová

Titulek: Běh zámeckým parkem 2012

Za všecky z AK Sokolov díky za krásné krosové závody. Byli jsme už potřetí a zase se nám líbilo, jen toho páva jsme tentokrát neviděli, jinak skvělé!!

Datum: 22.10.2012

Vložil: Veronika

Titulek: Re: Běh zámeckým parkem 2012

Děkuji, že jste přijeli. Páv se asi před tolika lidma schoval :) zařídíme na příští rok :)

Datum: 21.10.2012

Vložil: Ivana Dlouhá

Titulek: Běh zámeckým parkem 2012

Chtěla bych poděkovat za krásnou akci, které jsem se letos účastnila poprvé se svou vnučkou. Klobouk dolu před organizací a přípravou akce. Při takovém počtu závodníků to není jednoduché. A ještě spousta skvělých cen pro ty malé prcky. Naše malá byla nadšená a ostatní děti jak ukazoval jejich úsměv také. Příští rok jsme tu zas.:-)

Datum: 22.10.2012

Vložil: Veronika

Titulek: Re: Běh zámeckým parkem 2012

Děkujeme. udělám vše proto, aby to bylo i přístí rok a pokud možno bez komplikací.

Datum: 29.11.2011

Vložil: CZervajs

Titulek: Video

Záznam Běhu Okolo kláštera v Kadani na: https://www.youtube.com/watch?v=1j-_YY9qbQA

Datum: 29.10.2011

Vložil: Jaroslav krejsa

Titulek: atlleti a jejich šatna

Ad 03 – šatna pro atlety
Pane starosto,
opět mlžíte, atlety jsme spolu řešili již nejednou. Místo jakých si vymyšlených studií, které „umožní LAO užívat pro jeho potřeby určité prostory v předem stanoveném režimu“, začněte konečně jednat jako řádný hospodář. Domnívám se, že kdyby byla ze strany vedení města jen minimální ochota, tak by se našla jedna šatna pro atlety se sociálním zařízením na zimním stadioně nebo v jiné budově. Chcete-li skutečně pomoci atletům, tak pojďme spolu na zimní stadion a já Vám poradím.

Pane starosto, kdy vedení města konečně začne také něco dělat i pro jiné sportovce než jsou hokejisté, fotbalisté a „nový hit“ národní házená, protože jejich presidenti sedí s Vámi v radě města. Po výše uvedených zkušenostech slečně Blaškové asi nic jiného nezbude, než jít do voleb a podržet tu stranu, která jí slíbí sportoviště, jako teď např. p Klíma a umělé zasněžování.

Podívejte se do sousední Kadaně, jak pod vedením města veškerý sport POSTUPNĚ vzkvétá. Byla dokončena sportovní hala a teď se dokončuje umělá tráva pro fotbalisty. Je to jen a pouze o vedení města, které dokáže přesvědčit voliče. Je to, také o silném mandátu starosty. Kulhánek přesvědčivě vyhrál volby na rozdíl od Vás.

Pane starosto, víte o tom, že naši basketbalisté například musí jezdit hrát do Kadaně? Přitom i vy jste na začátku sedmdesátých let minulého století koketoval s tímto sportem.

Jsem s pozdravem a předem děkuji za odpověď
Bc. Jaroslav Krejsa - vítěz komunálních voleb 2010
Zastupitel za Volte Pravý Blok www.cibulka.net.

Ad 03 – odpověď p starosty na můj dotaz ohledně šatny
Poté, co jste řešil problémy HC, házené nebo fotbalu (nerealizovaná sbírka na míče), a kupodivu o Vaše služby nikdo nikdy nestál, uvedené kluby navzdory anebo právě proto fungují, řešíte lehkoatletický oddíl (dále jen LAO). Souhlasím s Vámi, že je frustrující, aby se trénující atleti a atletky převlékaly (správně „převlékali“) přímo na hřišti … a zpocení a špinavý (správně je „špinaví“) odkráčejí domů, ke světlým zítřkům. Proto již dříve, než jste se tohoto problému vnořil, proběhla a dále probíhají jednání se zástupci LAO s cílem vyřešit Vámi popisovaný stav. Existuje totiž studie, která umožní LAO užívat pro jeho potřeby určité prostory v předem stanoveném režimu, a to jinde, než navrhujete Vy.
Z tohoto vyplývá, že i přes pro mne vypjatou dobu, se touto záležitostí zabývám a pouze Vám jako potřebnému zasílám zprávu, jak jinak než otevřenou.
Je-li tomu tak, že naše Tělovýchovná jednota nemá vlastní webové stránky ani e-mailovou adresu, sdílím Váš údiv.

Datum: 23.10.2011

Vložil: Marcel

Titulek: závody

Letošní ročník běhu zámeckým parkem se opravdu vydařil. Ceny byly pěkné. I organizace byla dobrá. Paní trenérka mi udělala radost že se nestyděla mluvit do mikrofonu. :) :)

Datum: 08.10.2011

Vložil: Jaroslav Krejsa

Titulek: Popelka v Klášterci mezi sporty, ale kam . . . .

. . . chci ti poděkovat za velmi pěkné a "živé stránky" (to nemluvím o úspěších). Kam se na tebe hrabou silně dotované a vychvalované sporty. Určitě se zmíním na těch "správných" místech, aby začali přemýšlet o tom, že v Klášterci není jenom hokej, hokej a zase. A i část dotace by se mohla rozdělovat např. jakým způsobem je vedena propagace.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek