DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽÁKŮ VYBOVOVALO SKVĚLÉ TŘETÍ MÍSTO NA MISTROVSTVÍ ČECH, KTERÉ JIM ZARUČILO ÚČAST NA MÍSTROVSTVÍ ČR, KTERÉ SE USKUTEČNÍ 3.10.2015 VE STARÉ BOLESLAVI

.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUŽSTVO MUŽŮ DOPLNĚNÉ O ŽÁKY A DOROSTENCE POSTOUPILO DO DOBÁŽE O DRUHOU LIGU, KTERÁ SE USKUTEČNÍ 19.9.2015 V BEROUNĚ. BOHUŽEL JE SOUČASNĚ I MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA, KTERÉ SE ZŮČASTNÍ VELKÁ OPORA DRUŽSTVA DANIEL VEJRAŽKA A MOŽNÁ I VÁCLAV ZAHRÁDKA. VĚŘÍM, ŽE I OSLABENÉ DRUŽSTVO LIGU VYBOJUJE.

OD PÁTKU 3.4.2015 SE PŘESOUVAJÍ TRÉNINKY NA ŠKVÁROVÝ OVÁL.

ÚTERÝ 15,30-17,00

PÁTEK 15,30 - 17,00

 V KALENDÁŘI AKCÍ DOPLNĚNY ROZPISY PŘESPOLNÍCH BĚHŮ

ZMĚNA TRÉNINKŮ

TRÉNINKY SE PŘESOUVAJÍ DO TĚLOCVIČNY NA 1.ZŠ.

2004 a mladší:

ÚTERÝ a PÁTEK 15:30 - 17:00

 

2003 a starší:

ÚTERÝ - 15:30 venku, sraz u šatny

PÁTEK - 15:30 tělocvična, všichni rozklusaní min. 15min!!!!!!

DANIEL VEJRAŽKA REPREZENTOVAL ČR

Stříbrná medaile z Mistrovství ČR umožnila reprezentovat ČR ve Slovinském Mariboru na Mezistátním utkání žactva.

Dan byl nominován na 300m, kde vybojoval bronzovou medaili a do štafety 4x300m, kde se podařilo získat zlato.

DAN A ONDRA PŘIVEZLI STŘÍBRO A BRONZ Z MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA

O víkendu 20. - 21.9.2014 se na novém plzeňském městském stadionu ukustečnilo žákovské Mistrovství ČR. Jeli jsme tam s celkem jasným neskromýn cílem - PŘIVÉST DVĚ MEDAILE. Postarat se o to měli Dan Vejražka v běhu na 300m a Ondra Chloupek v běhu na 800m. Cíl pro sobotní den byl jasný. Postoupit z rozběhu do nedělního finále a ušetřit co nejvíce sil. Dan svůj rozběh suveréně vyhrál a s nejrychlejším časem ze všech rozběhů postoupil do finále. Bylo téměř jasné, že boj o zlato tu je celkem marný, jelikož favorit je výkonnostně někde jinde než zbytek startovního pole, ale je to sport, co kdyby.... Úkol zněl jasně, hned od začátku se nešetřit. Dan jestě 60m před cílem byl těsně třetí. To co ale Dan umí v závěru je zlatem ceněné. Nejen, že soupeře doběhl, ale i předběhl a v cíli na něj čekala stříbrná medaile a nominační dopis na Mezistátní utkání ve slovinském Mariboru, který se uskuteční v sobotu 27.9.2014. Ondra ve svém rozběhu soupeře měl o dost pomalješí než je jeho osobní rekord, a tak si to takticky pohlídal a vyhrál. Též s nejrychlejším časem. Což ovšem nic neznamená, nedělní finále je úplně nový závod. Ondra hned po startu šel do čela startovního pole, aby běžel to tempo, které mu vyhovuje. Do 600m běžel stále na čele osmičlenné skupinky, ovšem pak ho předběhl soupeř z Ústí a Ondra jeho nástupu nestačil. Stále měl za sebou hlavního favorita závodu, který se ale taky přibližoval. Favorit si jasným nástupem 100m před cílem doběhl pro zlato a Ondra už na stříbrnou medaili, která by mu zajistila též nominaci do reprezentace nestačil a doběhl si tak pro bronzovou medaili. Přiznám, že jsem jela pro stříbrnou medaili. Ale každá medaile se počítá a je vidět, že u těch dětí osobní rekord nic neznamená. A že se musí počítat i se soupeřem, který má o 5vteřin horší osobní rekord, protože ve finále, chce mít každý medaili.

Oboum klukům moc gratuluji. Kluky ještě čeká 4.10.2014 Mistrovství ČR  družstev, kde budou pomáhat pražské Slávii vyhrát mistrovství titul. O to stejné se bude pokoušet již tento víkend 27.9.2014 Tomáš Bach v kategorii dorostu. Ve stejnou dobu bude Dan sbírat cenné zkušenosti na mezistátním utkání ve Slovinsku.


Bratři Vejražkové se postarali o 3 medaile z Evropských her

18.9.2014

13 zemí, více než 1200 startujících, 10 kláštereckých atletů 17 osobních rekordů a 3 medaile. To je výčet z letošních Evropských her, kam jsme se vydali již po čtvrté. Cílem pro letošní rok bylo získat 4 medaile. Což se nám úplně nepodařilo, ale moc nechybělo. Nejmladší člen naší výpravy byl Matěj Vejražka, bratr již zkušeného a úspěšného Dana Vejražky. Matěj byl loni 4. a tak letos pomýšlel na medaili, což se mu povedlo a v běhu na 60m si doběhl pro bronzovou medaili. Nebyl daleko ani k další, když ho ve finále ve skoku dalekém v posledním pokusu přeskočil soupeř ze Španělska a odsunul ho na 4.místo, ovšem v osobním rekordu o 36cm  delším než byl jeho dosavadní rekord 400cm. Jeho bratr Dan se chtěl pokusit o 4 zlato v řadě z nejkratšího sprintu, v běhu na 60m. To se nepovedlo a odvezl si stříbrnou medaili a osobní rekord. Ve své druhé disciplíně už ale soupeřům nedal šanci a běh na 300m suveréně vyhrál a  před nadcházejícím Mistrovstvím ČR  ukázal, že forma je. Očekávala se medaile i od Ondry Chloupka z běhu na 1500m. To se ovšem nepodařilo. Ondra v závodě, kde hlavni roly hrál silný vítr, nepočínal takticky nejlépe. V závodě, kde se často měnilo tempo, si Ondra doběhl sice pro osobní rekord a celkové 5.místo, ale v jeho nohách je mnohem více. A to snad ukáže na Mistrovství ČR, kde je jedním z adeptů na medaili. Hanička Čechová dosáhla na finále B, kde obsadila 8. místo resp. Celkové 16. místo asi ze 100 soupeřek. Bez medaile, ale též osobním rekordem odjížděl I Ondra Páleník a tak mohl být spokojen. Maruška Dvořáková si vylepšila osobní rekord v každé své disciplíně(60m, 800m, dálka, kriket). Své si v podobě osobních rekordů v běhu na 800m splnily i sestry Ševčíkové, které společně s Verunkou Medkovou měly tuto akci jako první velkou a již teď se těší na další ročník.


Klášterečtí atleti dovezli čtyři medaile z Mistrovství ČR

O pořádný úspěch pro naše město se postarali klášterečtí atleti, když ze dvou mistrovství přivezli hned 4 medaile. Sbírku začali na Mistrovství ČR žactva v hale, které se konalo první březnový víkend v Jablonci nad Nisou. Letos se odjíždělo s nemalými medailovými ambicemi. Ondřej Chloupek, který na tréninky dojíždí již čtvrtým rokem z Chomutova, jel bojovat hned o dvě medaile. V sobotním běhu na 1500m se na start postavilo kompletní pole šestnácti vybraných běžců. Hned po startu si Ondra vybojoval vedoucí pozici, kterou už do konce závodu nepustil a suveréně si stylem start-cíl doběhl pro titul Mistra ČR. V neděli ho čekal závod na 3.000m. Do tohoto závodu Ondra nastupoval s tím, že své už splnil a toto je bonus. Ale chuť po další medaili byla. Po pomalu rozběhlém tempu musel Ondra dopředu a diktoval tempo, čehož soupeři využili.  Dvě kola před cílem nastoupili dva soupeři, ale Ondra jejich nástup nezachytil. Bronzovou medaili si však už pohlídal. A mohl si tak podruhé vystoupit pro medaili. Jeho oddílový kolega Daniel Vejražka bojoval na trati 300m, což je v Jablonecké hale jeden okruh s hodně ostrými zatáčkami. V sobotních rozbězích byl jako pátý nasazený. Cíl byl jasný, postoupit do nedělního finále, kam se dostanou jen 4 nejrychlejší ze všech 24 závodníků. Dan se umí nahecovat a dokázal to i v rozběhu. S nepříjemnými zatáčkami se popral statečně a svůj rozběh vyhrál. Do finále postoupil druhým nejlepším časem a tím si vybojoval i lepší dráhu. Cíl na nedělní finále byl tedy jasný. Nevyšlápnout v zatáčce z dráhy a doběhnout na medailových pozicích. Začal hodně opatrně, vše ale dohnal na dlouhé rovince. V cílové rovince podstoupil velký boj o stříbrnou medaili, ovšem opavský soupeř měl lepší předklon v cíli a Dan si tak v osobním rekordu doběhl pro vynikající bronzovou medaili. Doplnil tak sbírku na dvě bronzové a jednu zlatou medaili.

Na Mistrovství ČR dorostu, jsme měli jednoho zástupce. Tomáš Bach jel bojovat o medaili na trati dlouhé 400m (2 okruhy). Lehce postoupil do finále, kde ovšem závod nezvládl taktický souboj při náběhu do posledního kola a doběhl na 5. místě. Přáním byla medaile, ale já věřím, že to Tomáš soupeřům na dráze vrátí. Tomáš se díky halovým výkonům dostal do reprezentačního výběru a v dubnu odjíždí na soustředění do Španělska.

Dokončit sbírku medailí jsme chtěli na Mistroství ČR  v přespolním běhu všech kategorií, které se konalo v Bělé nad Radbuzou, kam odjelo celkem 7 klášterecký atletů. Největší a jediný aspirant na medaili z kláštereckého oddílu byl Ondra Chloupek, ostatní jeli sbírat první velké zkušenosti z takto velké akce. Závodní trať spíše připomínala trať pro cyklokrosové závody. Prudké a krátké seběhy a výběhy naznačily, že trať bude hodně těžká. Ondra se však s touto tratí popral statečně. V průběhu trati se držel na čele závodu, v konci tříkilometrové trati už nestačil na soupeřův nástup a doběhl na druhém místě. Svou stříbrnou medailí si doplnil letošní sbírku na kompletní sadu medailí z mistrovství. Dalšího pěkného výsledku dosáhla mladší žákyně Anežka Ševčíková, když doběhla na 19.místě.

Ostatní výsledky:

Hana Čechová – 33.místo

Marie Dvořáková – 41.místo

Ondra Páleník – 39.místo

Filip Šimána – 49.místo

Jakub Foltýn – 51.místo

VŠEM MOC DĚKUJI ZA REPREZENTACI ODDÍLU A PŘEJI ÚSPĚCHY V DALŠÍ ČÁSTI SEZONY!

 

První přespolní běh máme úspěšně za sebou

6.10. Jáchymov

Výsledky:

2007 a ml.  1. Adámek Ježek  /  2004-2006  26. Erika Rauscherová; 21. Honzík Král  /  2002-2003  1. Hanička Čechová, 3. Maruška Dvořáková;  5. Matěj Vejražka  /  2000-2001  1. Daniel Vejražka  /  1998-1999  1. Tomáš Bach, 2. Honza Paroubek, 3. Kryštof Pixa

 

 

Mezikrajové utkání mladšího žactva

Dan Vejražka, Václav Zahrádka a Honza Valtr se dostali do nominace kraje na utkání, které se konalo v Jablonci nad Nisou. Dan prokázal, že patři k nejlepším v kategorii mladšího žactva. Vyhrál běh na 60m a v běhu  na 300m si k vítězství připsal dokonce osobní rekord. Takto na konci sezony je to obdivuhodné. Václav Zahrádka sice oslaben nemocí, ale vyházel 5. místo a tím bodově přispěl do týmové soutěže. Honzík Valtr měl vysoké ambice ve skoku vysokém. Týden před utkáním skočil 145cm. Jeho cíl bylo překonat 150cm nebo minimálně se o to pokusit. Bohužel se ale tolik nadařilo. Skončil na výšce 140cm, když to schodil lehkým dotykem lýtka. Všichni tři se zasloužili o celkové vítězství Ústeckého kraje.

Tomáš Bach se dočkal velké medaile

Atleti mají další velkou mediali ve sbírce. Postaral se o ní Tomáš Bach. Celý rok si nese smůlu na patách. Před Mistrovství ČR v hale si zlomil ruku a byl jedním z adeptů na medaili. Se sádrou doběhl na šestém místě. Byl nominován na Olympiádu dětí a mládeže do Uherského Hradiště, kde skončil na 4. místě v běhu na 300m. Čtvrté místo mu patřilo i na Evropských hrách mládeže, které sloužilo jako generálka na Mistrovství ČR žactva v Praze. Na Mistrovství ČR jsme jeli smůlu prolomit. V sobotním rozběhu si hravě poradil se soupeři a v klidu si doběhl pro postup do nedělního finále. Chuť po medaili byla veliká. V nedělním finále nám hned po startu připravil napínavý závod. Hned po startu nevyběhl rychlostí jak by si finálový závod zasloužil a až do 250m byl na 6.místě. V posledních 50m našel v sobě ještě sílu, dokázal zrychlit a doběhnout si pro vysněnou, a dovolím si říci za sezonu zcela zaslouženou, bronzovou medaili a zakončil úspěšně „smolný“ rok.

Dalšího výrazného úspěchu dosáhl Daniel Vejražka. Svými výkony  byl vybrán na Mistrovství ČR žactva (věkem je ještě mladší žák). V běhu na 300m byl vybrán předposledním 23. výkonem. V samotném závodě to tak ale nevypadalo.  Vylepšil si osobní rekord o více než vteřinu a to mu stačil na celkové 14. místo.

O Mistrovství ČR kvůli zdravotním problémům přišel týden před šampionátem Ondřej Chloupek.

Vejražka má zlatý hattrick

Již po čtvrté jsme se zúčastnili Evropských her mládeže, odkud pravidelně odvážíme medaile. Letos se o největší úspěch zasloužil Dan Vejražka, kdy v běhu na 60m vyhrál třetí rok po sobě. Další zlatou si odvezl za vítězství v běhu na 150m, v němž suveréně vyhrál.

O další zlato se postaral Ondřej Chloupek, když suvereně vyhral běh na 1500m. Jeho náskok v cíli byla celá crovinka (100m).

Tomáš Bach si v běhu na 300m doběhl pro 4. místo. Stějně smolné místo vybojoval i Matěj Vejražka v běhu na 60m.

Další výsledky:

5. místo Tomáš Bach,  60m

6. místo Marie Dvořáková, kriketový míček

7. místo Ondřej Chloupek, dálka

8. místo Ondřej Páleník, 1500m

9. místo Hanička Čechová, 60m

9. místo štafeta 4x60m (Bartoň, Vejražka, Chloupek, Bartoň)

EVROPSKÉ HRY MLÁDEŽE, BRNO 9. - 12.9.2013

Vejražka Dan, Vejražka Matěj, Bach Tomáš, Chloupek Ondřej, Páleník Ondřej, Bartoň Lukáš, Bíža Dominik, Paroubek Jan, Valtr Jan, Zahrádka Václav, Tománek Robin, Dvořáková Marie, Čechová Hana, Macháčková Michaela,

sraz v 8,00 na vlakovém nádraží. 8,07 odjezd do Chomutova a tam přestup 9,00hod. na autobus Student Agency (SA) směr Praha,příjezd 10,45hod., 45min. přestávka a v 11,30 autobusem SA směr Brno. Předpokládaný příjezd do Brna 14,15hod. Následně MHD směr Královo Pole, kde budeme ubytovaní na VŠ koleji Purkyňova.

Po té nás čeká krátké rozcvičení, večeře a večerní zahájení Her. Jelikož strava začíná až večeří prosím o svačinu nebo kapesné na zakoupení svačiny.

 

Prosím o kapesné na zakoupení 2 obědů. Cca 70,-Kč a svačiny na zpáteční cestu. Odjíždět budeme ve čtvrtek po snídaní v 10,30 z Brna. Příjezd 16,25hod. do Chomutova a poté vlakem do Klášterce. Buď stihneme vlak v 16,34hod. nebo potom autobusem v 17,15hod. Příjezd 17:42.

Co s sebou:

závod (závodí se 2 dny + pondělní rozcvičení): dres,  kraťasy, tretry, soupravu, mikinu, botasky, ponožky, kšiltovku, batoh, láhev (náhradní oblečení v případě deště)

ostatní: něco na spaní, hygienické potřeby, ručník, pantofle, oblečení na pokoj, deštník?, štávu nebo kapesné na zakoupení pití v Brně.

 

 

Jelikož už nám počasí příliš nepřeje, prosím o vhodné oblečení. VYSOKÉ PONOŽKY a mikinu/bundu.

Úterý a pátek 15:30 - 17,00hod. 

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE, UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Do výběru Ústeckého kraje byli vybráni: Ondra Chloupek, Tomáš Bach, Dan Vejražka, Václav Zahrádka a Honza Valtr.

Nejlepšího výsledku dosáhl Dan Vejražka, když v běhu na 60m mladších žáků vybojoval bronzovou medaili. Blízko medaile byl Tomáš Bach, který ve finále běhu na 300m vylepšil svůj osobní rekord, ale doběhl na nepopulárním 4. místě.

Ondra Chloupek si v rychlém závodě na 1500m doběhl pro pěkný osobní rekord 4:27. Honzovi a Vaškovi se závod moc nepovedl.

ONDRA CHLOUPEK VÍCEMISTR ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

Video z MČR

10.04.2013 23:24
ONDRA MARCEL

Stříbro a 10. místo do Klášterce

30.03.2013 22:00
Opět po roce se Mistrovství ČR v přespolním běhu vrátilo do krásného krosového areálu blízko Horažďovic. Vloni jsme odjížděli se zlatou medailí zásluhou Ondry Chloupka z kategorie mladšího žactva. Letos jsme se vraceli na místo činu opět s medailovými ambicemi. Náš oddíl...

30. března 2013 Střelské Hoštice

 

 

NAPSALI O NÁS: ČTĚTE ZDE

9.7.2012

Ondra Chloupek přivezl stříbro z Mistrovství ČR v pětiboji

Až do dalekého Třince jsme se s Ondrou Chloupkem vydali na Mistrovství ČR v pětiboji. Čas a peníze na cestování za tréninky a závody se ukázal, že nebyl zbytečný.

Na úvodní disciplíně 60m př. si udělal velký osobní rekord, když zlepšil čas z 10,59 na 9,83sec. A to zrovna technicky nebyl povedený běh. Takže rezervy ještě veliké. Po první disciplíně byl na 4.místě. Poté ho čekal neoblíbený krikeťák a navíc s bolavým loktem. Ale 45,54m bylo též Ondrovo zlepšením os. rekordu. Jelikož většina soupěřů hází 50-70metrů, tak se ve výsledkové listině "propadnul" na 8.místo, ale rozdíly byl minimální. Jako třetí disciplína byl vypsaný běh na 60m. Horší podmínky snad ještě nikdy nezažil. Protivítr -4,5m/s je opravdu běh proti zdi. Čas 8,21sec sice zaleka není osobní rekord, ale podmínky měli všichni favorité stejné. V druhém běhu už byl vítr pouze -1,3m/s. A tak měli soupeři trochu výhodu, ale dá se říci, že jen bodovou. Po třech disciplínách šel opět o pár míst výše a před skokem do dálky byl na 5.místě se ztrátou 50bodů na druhé místo. Ve skoku dalekém Ondra zalétl do vzdálenosti 535cm a to znamenalo 3 osobní rekord (519cm starý os. r.). Velký bodový zisk ho posunul na druhé místo. A již před závěrečným během na 800m bylo jasné, že pokud Ondra doběhne první má stříbrnou medaili. S jeho běžeckými kvalitami se to dalo předpokladát a Ondra to i potrvdil. Hned od startu soupeřům utíkal. V cíli jeho náskok dělat uctihodných 15sec. Doběhl do cíle v čase 2:15,70. (os. rekord je 2:14,11). A mohl slavit stříbrnou medaili :) Celkový bodový zisk 2451 bodů pro něj znamenal vylepšení rekordu o 253bodů. Velká gratulace :)

24.3.2012

DALŠÍ VÝBORNÝ VÝSLEDEK KLÁŠTERECKÝCH ATLETŮ. ONDŘEJ CHLOUPEK VYBOJOVAL NA MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU TITUL MISTRA ČR!!!!!!

 

Úspěšný víkend .....

sobota 3.3.2012 - Mistrovství ČR staršího žactva - 1.500m....po nešťasném pádu doběhl Ondra na 10.místě. :(
Neděle 4.3.2012 - Ondra Chloupek vybojoval 5.místo na Mistrovství ČR staršího žactva v běhu na 3km s výborným vylepšením osobního rekordu o 18sec.. Čas 10:30 je na mladšího žáka vynikající.
Ráno v Lounech vyhráli co mohli.....Míša Macháčková 3., Hanička Čechová 1., Marcel Červenka 2., Vašek Zahrádka 3., Ondra Ondra Pálenik 4., a Roman Čech 3.místo.
Výborný den podtrhla Maruška vítězstvím ve 4hře a 2.místem ve 2hře na tenisovém turnaji v Chebu. Všem moooooc gratuluji!!!!!!

27.2.

18-ti kolový Zimní běžecký pohár nám skončil. Nejvíce závodů odběhal Vašek Zahrádka, 17. závodů. V celkovém hodnocení jsme si nevedli vůbec špatně. V kategorii mladších žáků vyhrál Ondra Chloupek (12 závodů), bronz získal Vašek Zahrádka (17 závodů), 4. místo Marcel Červenka (14 závodů), 10. místo s 10 závody pro Dana Vejražku. Celkem bylo bodováno 23 závodníků. V kategorii ml. žákyň jsme na medaile nedosáhli. Na 4. místě skončila Maruška Dvořáková s 13 závody a pátá skončila Hanička Čechová s 10 závody. Lukáš Bartoň a Roman Čech zastupovali kategorii staršího žactva a skončili na 4 a 5 místě. Když Lukáš odběhal pouhých 5 závodů. Roman jich zvládnul 11. A má mou pochvalu. Tu si určitě zaslouží všichni, ale na to že nikdy neběhal, šel s chutí do každé vzdálenosti.

Následující neděli nám začne serie přespolních běhů v Lounech a skončí 15.4. přespolním během v Chomutově. Mezitím se Ondra jestě bude prát o co nejlepší umístění a osobní rekord na Mistrovství ČR žactva v hale (3.- 4.3) a 24.3. se uskuteční Mistrovství ČR ml. žactva v přespolním běhu ve Střelských Hošticích nedaleko Strakonic. Kde snad pokud zdraví dovolí, bude bojovat o medaili.  

8.2.2012

3 zástupci našeho oddílu se zúčastnili Krajských přeborů. Dan se představil na spinterské trati 60m. Kde se z rozběhů dostal časem 8,45 (vyrovnaný osobní rekord) do finále. Ve finále vybojoval stříbrnou medali opět s časem 8,45. Tento čas už zaběhl po 4 zasebou. :( Ve skoku dalekém sice přeskočil čtyřmetrovou vzdálenost, ale výkonem 405cm se zařadil na 10.místo. V běhu na 150m se ani nepiblížil k osobnímu rekordu a časem 21,72 vybojoval 4.místo. Rovnou dvě medaile vybojol Ondra Chloupek. Když si s přehledem doběhl pro zlato na trati dlouhé 1.500m časem rovných 5min. Vynikající výkon předvedl ve skoku dalekém. Výkonem 495cm vybojoval stříbrnou medaili a skočil si pro osobní rekord. Třetí stříbrnou medaili a osobní rekord 2:18,92 přidal do sbírky Lukáš Bartoň. V běhu na 800m vybojovola druhé místo. Své sprinterské schopnosti otestoval na trati 150m, časem 20,25 se Lukáš zasloužil o osobní rekord a další 4.místo. Všem jmenovaným gratuluji.

Dva členové oddílu se zůstačnili ve stejný den Zimního běžeckého poháru v Kadani. Marcel Červenka obsadil první místo a na druhém místě doběhl Vašek Zahrádka.

Maruška Dvořáková vynechal běžecký pohár z důvodu tenisového turnaje v Praze a vybojovala stříbrnou medaili ve čtyřhře. Ikdyž unavená, přesto přijela fandit klukům do haly na pražský Strahov.

Evropské hry mládeže 2011

Táááák druhý vrchol sezony je za námi. Evropské hry mládeže, na které se přihlásilo 900 závodníků z několika států Evropy (Německo, Slovensko, Rusko, Lotyšsko, Anglie, Malta, Slovinsko, Velká Británie, jsme zvládli více než úspěšně. Když jsme zásluhou Dana Vejražky, Václava Zahrádky a Ondřeje Chloupka přivezli 6 medailí :)

Dan Vejražka - 1. místo 60m- 8,47; 1. místo 600m-1:49,35

Václav Zahrádka - 3. místo hod krikeťákem 53,98m

Ondřej Chloupek - 3. místo 60m-8,58; 2.místo skok daleký- 457cm; 2. místo 800m 2:26,89

 

GRATULEJEME!!!!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Lukáš se stal Mistrem ČR v přespolním běhu v kategorii maldšího žactva. Na trati, která připomínala dostihové závodiště a rýžové pole se celou dobu držel v čele závodu a posledních 500m se dal na útěk za zlatou medailí.Vyhrál s náskokem 5 vteřin. Závod byl neskutečně dramatický až do samého závěru. 100m před cílem mi tekly slzy radosti, ale ještě jsem musela mým řvem povzbudit Ondru, který se postupným zrychlováním dostal na 4 pozici. I přes velkou snahu mu v cíli chyběly 2 vteřiny. Ale doběhl s pocitem, že už to prostě rychleji nešlo. Což je důkaz toho, že v závodě konečně nechal všechno. Já jsem tam nechala své hlasivky. Druhý den jsem je marně hledala. Ale i to mi stálo za to. :)

Hrozně moc klukům děkuji. Je to neskutečný úspěch nejen pro ně, ale i pro mě. A samozřejmě výborná reklama pro náš oddíl! 

Fotky z blátivé trati najdete ve fotogalerii. https://atletikaklasterec.rajce.idnes.cz

Video  - fotogalerie